Videa hlavní stránka reference partneři-odkazy E-Shop Ceník hlavní stránka


SVERNICEX - rozpouštědlo


Svernicex je rozpouštědlo pro odstranění starých laků, barev a nátěrů a má širokou oblast použití. Svernicex je možné použít tak, aby nebyl poškozen podklad – záleží pouze na době expozice.
Rozpouštědlo Svernicex obsahuje zahušťovací prostředky díky kterým je možné Svernicex použít na svislé plochy. Dík těmto vlastnostem jej mohou používat i restaurátoři.
Svernicex je jedno z mála rozpouštědel které není jedovaté, protože neobsahuje žádné fenoly. Rozpouštědlo Svernicex má obzvláště dlouhou dobu odpařování což je výhodné pro použití na různé barvy. Například při restaurování dřevěných povrchů je při použití Svernicexu k dispozici dostatek času pro odstranění odloupaného laku.
Rozpouštědlo Svernicex je nehořlavé což je velmi důležitý faktor při použití. Krátkodobý kontakt Svernicexu s pokožkou nevyvolává žádné silné reakce, ale je dobré potřísněnou pokožku omýt proudem vody.
Svernicex působí ve čtyřech fázích: vniknutí, penetrace, vzdouvání, uvolňování. Díky těmto fázím se nános barvy snadněji uvolní od podkladu.
Rozpouštědlo barev Svernicex nanesete na povrch nastříkáním ze spreje nebo štětcem na dané místo a jakmile se povrch barvy svraští a nabobtná tak můžeme očistit.
Svernicex můžete aplikovat na čerstvé i staré žvýkačky na jakémkoli povrchu. Naneseme na žvýkačku a počkáme až proběhne uvolňovací reakce a pak odstraníme rozloženou žvýkačku pomocí sorbentu Snow. V případě, že je žvýkačka v koberci tak dočištění provedeme odmašťovačem Beta 10 nebo odmašťovačem 100 USI.objednávky na našem E-SHOPU.
V objednávce uvádějte přesnou dodací adresu pokud je jiná než fakturační.
Pro více informací volejte 777 180 999


Rozpouštědlo barev, tmelů, vosků i silikonu .