Videa hlavní stránka reference partneři-odkazy E-Shop Ceník hlavní stránka


Možnosti použití čističe odpadů MELT.


Čistič odpadů Melt, odstraní i velice silné a hluboké ucpávky. Melt je téměř 2x těžší nežli voda, takže zateče až k místu zacpaného odtoku kde působí cca 30 minut. Čistič zacpaných odpadů Melt se zalévá malým množstvím studené vody, nepoškozuje potrubí ani životní prostředí. Při použití rozpouští MELT všechny organické zbytky, které se usazují na stěnách odpadů. Po pročištění odtoku zůstává potrubí volné a čistě průchozí, bez nepříjemných zápachů. Dík Meltu zamezíte vzniku zúžených míst v potrubí a možnosti vzniku další ucpávky. Melt velmi dobře působí i když je hlubší ucpání daleko v potrubí. Melt díky své specifické hmotnosti, která je téměř dvakrát tak vyšší nežli specifická hmotnost vody, umožňuje působení i na velmi hluboké ucpávky v potrubí. Při čištění odpadu se uvolní exotermická reakce která rozpustí i velmi houževnaté zbytky mastnoty. MELT je z více než 90% biologicky odbouratelný. Po cca 30 min. ztrácí čistič odpadů Melt svoji účinnost a tím nemůže poškodit ani bakteriální floru či faunu ve vsakovacích jamách jímkách, lapolech.POZOR: MELT poškozuje umělý i přírodní kámen, mírně reaguje i s kovy (při potřísnění chromu, nerezu, mosazi způsobí skvrny). V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ NESMĚŠOVAT S JINÝMI CHEMICKÝMI PRODUKTY

je koncentrát Thor 91. Na čištění tkanin a koberců Beta 10. Tyto a další výrobky najdete v kategorii odmašťovače

100 USI je výkonný čistící a odmašťující prostředek který využijete všude od sklepa, garáže, přes kuchyň až do koupelny. Pokud se potýkáte se silnou nečistotami tak postačí 100 USI naředěné 1:10 v závislosti na zašpinění podkladu.
Jestliže máte v garáži nebo na zámkové dlažbě flek od oleje tak 100 USI odstraní i tento problém. Díky svým vlastnostem dokáže 100USI vytlačit i hluboko vsáknutou olejovou skvrnu z betonu asfaltu a jiných savých podkladů viz. obrázek v kombinaci se superabsorbentem Snow.
objednávky na našem E-SHOPU.
V objednávce uvádějte přesnou dodací adresu pokud je jiná než fakturační.
Pro více informací volejte 777 180 999Melt čistič odpadů.